Ventilācijas un apkures sistēmas

Kondicionieri

gaisa-apsilde-iekartas-sistemas

Piedāvājam Japāņu ražotāja FUJITSU kondicionierus – siltumsūkņus. Produktu klāstā ir “SPLIT”,“MULTI-SPLIT” kā arī “VRF” sistēmas. Fujitsu produkti izceļas ar kvalitāti unsistēmu plašajām kontroles iespējām par pievilcīgu cenu.
Energoefektivitātes dizains, lai videi draudzīgu telpu videinodrošinātu komfortu.

SPLIT sistēmas
Videi draudzīgs ir arī cilvēkam draudzīgs gaisa kondicionieris. Fujitsu General piedāvā plašu preču klāstu no lielām dzīvojamām istabām līdz guļamistabām un bērnu istabām. Mēs padarīsim jūsu istabu ērtāku ar plašu gaisa kondicioniera tipu klāstu griestu, sienas tipa ar automātiskiem filtriem un tīrīšanas funkcijām, kas uzlabo gaisa attīrīšanas funkciju. Protams šiem modeļiem ir ļoti efektīva darbība, kas taupa elektroenerģiju.

Iekšējais bloks savienots ar 1 āra vienību. Iekštelpu vienības var viegli uzstādīt optimālajās vietās, izmantojot vienkāršu cauruļvadu savienojumu. Klients var izvēlēties iekštelpu vienības, kas piemērotas dažādām uzstādīšanas vietām no bagātīgas komplektācijas, tostarp sienas, grīdas, kasešu uc.

MULTI SPLIT sistēmas
Kontrolējiet vairākas iekšējās vienības ar vienu āra bloku.Veidojiet optimālo sistēmu, kuru vēlaties. Ja vēlaties apkalpot vesalu stāvu,kā arī daudz ērtus numurus, mēs iesakām izmantot Multi Split, lai izveidotu vienkāršu sistēmu, izmantojot vienu āra bloku. Izvēlieties lielu iekštelpu bloku kombināciju, kas vislabāk atbilst jūsu telpām. Varat tos sajaukt un saskaņot pēc vēlēšanās. Izveidojiet sistēmu, kas jums ir tieši piemērota.

Vairākus iekštelpu blokus var savienot ar vienu āra bloku. Viegla un elastīga uzstādīšana ir iespējama dēļ, garo cauruļvadu savienojumu un lielas augstuma starpības. Pareiza iekštelpu bloku kombinācija atbilst dažādām klientu vajadzībām. Kompakts āra bloka dizains ar zemu trokšņa līmeni.

MAINĪGAS DZESĒTĀJVIELAS PLŪSMAS (VRF) sistēmas
AIRSTAGE VRF sistēmas var tikt veidotas, lai efektīvi nodrošinātu ar dažādiem gaisa kondicionēšanas risinājumiem, kā daudzstāvu dzīvojamās ēkas, tā arī lielas komerciālas ēkas.
Iezīmes:

  • Augsta energoefektivitāte,
  • Enerģijas taupīšanas funkcija,
  • Vairāk komforta,
  • Dizaina elastība,
  • Augsta uzticamība,
  • Viegla uzstādīšan,
  • Viegla apkope un serviss.

Piedāvājam arī Itāļu ražotāja GALLETTI čillerus un siltumsūkņus privātajam un komercsektoram.

Saziņai

Ainārs Vizulis
AVK nodaļas vadītājs

X
Zvanīt
menedžerim!