Ventilācijas un apkures sistēmas

Gaisa sausināšana

gaisa-apsilde-iekartas-sistemas

Piedāvājam Dāņu ražotāja DANTHERM sausinātājus un gaisa apstrādes iekārtas mitrām telpām. Produktu klāstā ir mobilie sausinātāji, stacionārie sausinātāji un gaisa apstrādes iekārtas baseinu telpām un citām mitrām telpām privātajam un komercsektoram.

MOBILIE SAUSINĀTĀJI
Kontrolējiet savu iekštelpu klimatu, izmantojot Dantherm energoefektīvus un drošus sausinātājus.Dantherm ir vadošais un inovatīvs mobilo sausinātāju piegādātājs, kas nodarbojas ar ūdens bojājumu kontroli un ēku žāvēšanu. Mūsu mitrinātāji ir pazīstami ar augstu kvalitāti, uzticamību un energoefektivitāti.

PELDBASEINUTELPU SAUSINĀTĀJI   
Energoefektīvi,zemas skaņas peldbaseina telpu sausinātāji ekskluzīvā dizainā.Sausinātāji CDP 40-50-70 mitruma kontrolei iekštelpu peldbaseinos ir izstrādāti, koncentrējoties uz kvalitāti, funkcionalitāti un enerģijas taupīšanu. Ļoti efektīvi ventilatori un kompresori, apvienojumā ar jaunu progresīvu tālvadības pulti un vadības opcijas, veicina rentablu darbību un ievērojamu enerģijas ietaupījumu.

ADSORPCIJAS SAUSINĀTĀJS
Jaunu vai appludinātu ēku izžūšanai un sausu apstākļu nodrošināšanai zemā temperatūrā.Adsorbcijas sausinātāji ir paredzēti ērtai lietošanai un transportēšanai. Izturīgi nerūsējošā tērauda korpusi ir pārsteidzoši kompakti un mazi, proporcionāli vienību ietilpībai. Sausināšanas pakalpojumi ir ļoti iecienīti, tādēļ ir iebūvēts stundu skaitītājs, kas rāda darba laiku. Augstas veiktspējas darbība zemā temperatūrā nodrošina ātru rezultātu ārkārtas situācijās, samazinot plūdu un korozijas izraisītos ilgtermiņa postījumus. Adsorbcijas sausinātāji ir ātri un viegli uzstādāmi, jo tiem ir vajadzīga tikai viena caurule uz ārpusi. Iekārta ir pārnēsājama, kas padara ērtu transportēšanu.

Saziņai

Ainārs Vizulis
AVK nodaļas vadītājs

X
Zvanīt
menedžerim!