RŪPNIECISKĀS IEKĀRTAS

HERTZ Saspiestā gaisa iekārtas

SASPIESTĀ GAISA SAUSINĀTĀJI

Iekārtas, kas noņem mitrumu no saspiesta gaisa, uzlabojot pneimatisko sistēmu efektivitāti. Šie sausinātāji atdala kondensātu no kompresora saražotā saspiestā gaisa, kas uzlabo gaisa kvalitāti, novēršot iespējamos koroziju bojājumus.
Mēs piedāvājam divu veidu saspiestā gaisa sausinātājus no ražotāja “Hertz”

HMD sausinātājs

HMD inovatīvie granulu tipa sausinātāji

Hertz HMD inovatīvie, modulārie, granulu tipa saspiestā gaisa sausinātāji ļauj vienkāršāk un ar zemākām izmaksām piegādāt augstas kvalitātes saspiestu gaisu, praktiski visur, kur tas ir nepieciešams. Piedāvā plašā izmēru diapazonā.
No 0,08 m3/min līdz pat 6,67 m3/min, ar rasas punktu no -40 °C līdz -70°C.
Hertz ar lepnumu piedāvā vienu no zemākā spiediena krituma desikantu sausinātājiem pasaulē, izmantojot augsti izstrādātu ieplūdes vārstu un iztukšošanas kolektora konstrukciju.

HRD sausinātāji

HRD sērijas sausinātāji

HRD sērijas sausinātāji ir izturīgi, kompakti un efektīvi.
Hertz HRD sērijas sausinātāji nākotnē kļūs par globālo veiktspējas standartu.
Saspiestā gaisa sausinātāja dizains ir unikāls un patentēts. Tie ir izgatavoti no biezām tērauda caurulēm, kuras īpaši ir apstrādātas, lai tās būtu izturīgas pret koroziju.
HRD sērijas saspiestā gaisa sausinātāji iedalās ar veiktspēju no 0,35-196,7 m3/min.

SASPIESTĀ GAISA KOMPRESORI
Iekārtas, kas ražo saspiesto gaisu, kas ir paredzēts pneimatisko sistēmu un rīku darbināšanai. Saspiestā gaisa kompresori ir ļoti noderīgi dažādās nozarēs, piemēram, ražošanā, rūpniecībā un remontdarbos. Mūsu piedāvātie gaisa kompresori ir spēcīgi, uzticami un ekonomiski izdevīgi, ļaujot nodrošināt maksimālu veiktspēju jūsu uzņēmumam.
Mēs piedāvājam saspiestā gaisa nodrošināšanas iekārtas no ražotāja “Hertz”, kuri piedāvā vismodernākos risinājumus, lai efektīvi pārvaldītu savu enerģijas patēriņu un saražotu optimālu spiedienu pēc jūsu vajadzībām
HGS kompresors

HGS-HSC - industriālie kompresori

HGS un HSC sērijas Industriālie kompresori ir viegli kopjami un izturīgi.
Šie eļļas rotācijas skrūves kompresori, atbilst visām prasībām no 2,2kW līdz 37kW ar gaisa spiedienu no 7,5-13bar un ražību no 0,38-6,40m3/min.
Pateicoties to augstai veiktspējai, tos droši izmanto visos mazos un vidējos uzņēmumos.

HSC kompresors

HSC sērijas kompresori

Vienkāršs, uzticams, viegli kopjams un izturīgs eļļas skrūves tipa kompresors. Atbilst visām prasībām no 45kW līdz 160kW ar gaisa spiedienu no 7,5-13bar un ražību 5,4-27,4m3/min.
Pārbaudīts, uzticams dizains un kvalitāte. Saspiestā gaisa kompresori, kurus izmanto visā pasaulē.

FRECON plus

FRECON PLUS kompresori

HERTZ FRECON PLUS sērijas mainīgā ātruma kompresori.
Lai darbinātu motoru izmanto frekvenču pārveidotāju, pielāgojot kompresora darbības ātrumu, atbilstoši jūsu prasībām, ietaupot līdz pat 35% enerģiju.
Pateicoties tā augstai kvalitātei un lielai veiktspējai, tas nodrošina ļoti efektīvu un elastīgu izmantošanu, atbilstoši prasībām. Atbilst visām prasībām no 5,5kW līdz 315kW ar gaisa spiedienu no 7,5-13bar un ražību no 0,36-54,10 m3/min.

HERTZ filtrs

Gaisa filtri

Hertz HGO sērijas saspiestā gaisa līnijfiltri ir izstrādāti, lai atbilstu pašreizējām saspiestā gaisa filtrēšanas prasībām.
Tie nodrošina ērtāku lietošanu, labāku izturību, augstāku efektivitāti ar mazāku spiediena kritumu un ar vairāku vītņu izmēru opcijām.

RŪPNIECISKĀS
IEKĀRTAS

Artūrs Sūcis
RI Projektu vadītājs
67804949
29468941
X
phone
zvanīt
speciālistam!