Ventilācijas un apkures sistēmas

Gaisa attīrīšana

Gaisa attīrīšanas iekārtas


Holandes ražotāja EUROMATE gaisa attīrītājus biroju, smēķētavu, ražošanas, virtuvju,medicīnas iestāžu un citām telpām. Mēs palīdzam organizācijām un cilvēkiem uzlabot iekštelpu gaisa kvalitāti. Mēs to darām, jo uzskatām, ka tīrs iekštelpu gaiss ir ikvienam būtisks labums un labs veselīga dzīves pamats.

Mūsu misija: "Lai cilvēki varētu elpot tīru gaisu visā pasaulē".

Lai uzlabotu iekštelpu gaisa kvalitāti, mēs piedāvājam augstas kvalitātes gaisa tīrīšanas līdzekli, kas efektīvi novērš plašu piesārņojošo vielu klāstu apkārtnē. Vairāk nekā 40 gadu pieredze, pieredze un pakalpojumu orientācija ļauj mums nodrošināt efektīvus gaisa tīrīšanas risinājumus.
 
Piedāvājam arī Zviedru ražotāja INTERZONE (AirMaid) ozona ģeneratorus gaisa attīrīšanai no taukvielām un smakām virtuves nosūcēs.

INNOVATĪVS GAISA APSTRĀDE - AR OZONU
OZONE

Kaut arī oriģinālie ozona lietojumi bija vērsti uz baktēriju dezinfekciju, tā izplatība zinātnē un rūpniecībā sanitārijas un tīrīšanas lietojumos pēdējo gadu laikā ir kļuvusi daudz plaši izplatīta. Tas ir tāpēc, ka ozons ir identificēts kā ārkārtīgi efektīvs oksidants, kas ir daudz efektīvāks par skābekli vai hloru, taču nav viegli uzliesmojošs tā dabiskajā gāzveida formā. Mēs Interzonā esam izmantojuši tehnoloģiju vienu soli tālāk un tagad piedāvājam visnovatoriskākās gaisa apstrādes sistēmas tirgū!

Gaisa attīrīšanas iekārtas ar ozonuGaisa attīrīšanas iekārtas no ozone ar ozonu

Saziņai

Ainārs Vizulis
AVK nodaļas vadītājs

X
Zvanīt
menedžerim!