Ventilācijas un apkures sistēmas

Ventilācijas sistēmas un iekārtas

Ventilacijas sistēmas no Dantherm

Piedāvājam Dāņuražotāja DANTHERM energoefektīvās gaisa apstrādes iekārtas dzīvokļiem un privātmājām platībā līdz 350m2. Tās ir aprīkotas ar šķērsplūsmas siltummaiņiem ar efektīvitāti līdz 95%, un atbilst pasīvo ēku standartiem. Iekārtas ir aprīkotas ar jaunākās paaudzes EC elektromotoriemun ir pieejamas gan horizontālā izpildījumā, gan vertikālā izpildījumā, kā arī tām elektroniski maināma apkalpošanas puse.

KĀPĒC IZVĒLIETIES DANTHERM VENTILĀCIJAS IEKĀRTAS?
50 gadu pieredze ventilācijas sistēmu projektēšanā un ražošanā. Augsta kvalitāte - izgatavota Dānijā, ventilācijas eksperti, izmaksu un energoefektivitātes ziņā izdevīgi risinājumi. Universāls diapazons ar vairākām instalēšanas iespējām. Daudzas kontroles iespējas, tostarp viedtālruņu lietotne APP.

Ventilācijas sistēmas(iekārtas) regulēšana ar smartfoneVentilācijas sistēmas(iekārtas) turbīnaVentilācijas sistēmas(iekārtas) no DynairVentilācijas sistēmas(iekārtas) no Itālijas

Dantherm ventilācijas sistēmas ir balstītas uz vairāk nekā 35 gadu pieredzi un vienprātību, kas veltīta energoefektivitātei, izturīgām sastāvdaļām, uzticamībai un zemas izmaksas dzīves cikla laikā.

Piedāvājam arī Itāļu ražotāja DYNAIR ventilatorus komerciāliem un rūpnieciskiem objektiem. DYNAIR® zīmols ietilpst Maico Italia S.p.A. grupā un tas ir globālā līmenī plaši pazīstams zīmola nosaukums rūpnieciskās ventilācijas sistēmas un iekārtu inženierijas nozarē. Vairāk nekā 35 gadus tehnoloģiskā pieredze, augsta ražošanas jauda, ​​spēcīga izpētes un investīciju politika kopā ar personalizētu pakalpojumu sniegšanu, kas ir vērsta uz klientu vajadzībām, ir mūsu uzņēmuma īpašības: Itālijas izcilība, kas ir pazīstama visā pasaulē, un stiprināta rūpnieciskā realitāte piederot Maico Holding GmbH, Vācijas grupai, kas veido ceļu ventilācijas sistēmu un iekārtu nozarē UNI EN ISO 9001 sertifikācija apliecina mūsu uzņēmuma dabisko attieksmi, vienmēr virzoties uz kopējo kvalitāti. Aktīvi piedalās galvenajās profesionālajās asociācijās gan nacionālajā, gan starptautiskajā līmenī, piemēram, ASSOCLIMA (Itālijas Aereoloģijas uzņēmumu asociācija), ANIMA COAER (Itālijas galveno ventilācijas iekārtu ražotāju asociācija) un prestižā AMCA (Air Movement & Control Association International, Inc ) ir garantija pastāvīgai tehnoloģiskai un regulējošai attīstībai.

Saziņai

Ainārs Vizulis
AVK nodaļas vadītājs

X
Zvanīt
menedžerim!